Rimelig sent synes vel noen, inkludert mæ sjøl....men man kan vel gjøre verre ting enn å
betrakte verden gjennom et hjerte, den er til og med rosa!
Enn om flere hadde sett på verden gjennom et hjerte..........
GAMLE SKATTER
Hjertan ble vasket vekk- så måtte nye gardiner hentes frem.....Mens æ flytter på, å leter etter de rette gardinene finner æ "noe hvitt" , som æ ikke helt
vet hva er , før æ bretter den ut å får se denne posen er vel en skitten tøy pose , eller ? Kjenner den jo igjen , er etter min bestemor.
Ble selvfølgelig kjempe glad, for slike henger på veggen rundtom ikring i de "fleste" hjem i "blogglandia" , i hvertfall. Har bestandig oppfattet bla. denne som noe verdifullt, synes det er så flott at den kan henge fremme .
Om du klikker på bildet vil det bli større , da vil du se monogrammet tydeligere- hvilke bokstaver er det??
FLERE SKATTER
Lag med posen var dette pute trekket også. Heklet mellomverk, sååå nydelig.Se på de herlige knappan, dem er så fiiine!!
EN SØT LITEN DUK
Joda , verdifulle ting dette så de var samlet- alt fikk en vask og en runde med strykjernet...
Så måtte det jo fotograferes! Syntes dette passet hel fint i det ny innkjøpte sinkfatet mitt.
For anledninga var æ å fant frem flere gamle skatter. Et sølvsmykke som er kjempe gammelt,og ei brosje med bokstaver på . Stettskåla har den samme bestemora eid, men lommeuret var det nok bestefar som hadde i lomma si.
Da får æ vel stenge museumet for i dag, men det forrige innlegget om strikkedyret er fortsatt åpent. Der kan du gå inn å kommentere om du har lyst å være med i loddtrekning.
Må si æ er imponert over hvor mange som har vært innom , kjempe artig! Er så spent på hvem som vinner .
Da vil æ ønske alle sammen en like "RÅSA" tilværelse som vi har her i Loppa.

